Ayashi no Ceres

22. května 2012 v 20:18 | Eriona Portraid |  Anime
Kdysi dávno sestoupila na Zem nebeská víla. Její jméno bylo Ceres. Odložila svůj plášť z peří a sestoupila k vodě, aby se vykoupala. Avšak nebyla sama viděl ji lidský muž a byl tak uchvácen její krásou, že ji zatoužil získat. Schoval tedy její plášť z peří. Víla, která se bez něj nemohla vrátit do nebe, byla nucena zůstat na zemi. Provdala se za muže, který jí schoval její plášť a měla s ním mnoho dětí. Pak se však dozvěděla, že to byl on, kdo jí sebral možnost, jak se vrátit domů a přísahala mu pomstu.
Tolik praví pověst o vzniku rodu Kannagiů, kterým v krvi koluje vílí krev. Po letech se ale Ceres reinkarnuje do Ayi a chce vyhubit rod Kannagiů.
Tolik abych vás malinko navnadila. Jinak příběh je moc pěkný, Aya se líbí dvěma klukům a já jsem zvědavá, koho si vybere. Je to trochu rozvláčné, ale jinak opravdu povedené.
Rozsáhlejší recenze je TADY
Titulky: TADY
Download:
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 alvrin alvrin | 31. května 2012 v 18:39 | Reagovat

Prosím, kde se dají stáhnout ty české titulky

2 verča verča | 14. srpna 2012 v 10:33 | Reagovat

ahoj,chtěla bych se tě zeptat jestli by si nemohla to někam uložit už s vloženími českými titulky ke stažení.Protože nejsem počítačoví tip a nevím jak ty titulky vložit do toho díly. :-( A strašně rádá bych se na to podívala pořádně a ne furt hledat na kterém řadku jsem. D9k byla bych ti moc vděčná a určitě i ostatní.dík :-D

3 Momo-chan Momo-chan | Web | 23. září 2012 v 11:30 | Reagovat

Tak toto anime som videla niekoľko krát bez tituliek a ani raz som tak celkom nepochopila o co go :) teraz si to asi kuknem aj s titulkami a snáď pochopím :) aj tak sa mi to ale páčilo, niektoré tie scény boli super

4 misule misule | 31. července 2013 v 10:39 | Reagovat

zadejte si adresu anime.akihabara.cz a tam by meli byt titulky na stahnutí

5 calime calime | Web | 5. srpna 2013 v 21:35 | Reagovat

Tak jsem si tohle včera rozkoukala a ... no já prostě nemůžu. Můj bože tohle je skvělé anime! Jen trochu mám problém s nepasujícíma titulka i když jsou posunuté jen o kousek. A navíc to dozabíjí ta ukrutná angličtina, která mi tam prostě nepasuje. Ale když přivřu obě oči, tak je to skvělé. Jen doufám, že mě to ke konci nezklame :)

6 Eriona Portraid Eriona Portraid | 5. srpna 2013 v 22:32 | Reagovat

Nevim v čem to přehráváš, ale ve vlc media player jdou titulky šoupnout a když dáš zvukovou stopu, většinou tam  najdeš japonštinu. Já si to stahovala a pak na to tak koukala a bylo to bez problémů. Doufám, že se ti konec bude líbit. Já ho tak tedy úplně nečekala, ale celkem se mi líbil. :-D

7 calime calime | Web | 6. srpna 2013 v 14:38 | Reagovat

[6]:  jej ty jsi normálně zlato! Já jsem na tyhle " technický " věci antitalent :D

8 RichardGob RichardGob | E-mail | Web | 12. listopadu 2017 v 20:52 | Reagovat

Doctors have many challenges to face as they are perennially surrounded by patients, diseases, hospital duties and over-extended or odd shift timings. Universally, doctor is considered to be a noble profession and respectable one at that, but a doctor also has to work under immense pressures, emotional strains and other physical challenges.

A regular physician like most of us at some point face will have to deal with personal situations such as important family affairs, family holidays, sickness or pregnancy that may force them to abandon medical duties. At the same time, a hospital or a healthcare facility is also constantly faced with emergency situations that demand all hands on deck round-the-clock. Therefore, every hospital, clinic or nursing home is compelled to hire locum tenens or substitute doctor in order to keep the staffing under control at all times.

In fact, locum doctors are the most valuable asset for the medical community because they provide quality medical care and act as a helping-hand in emergency situations when the medical facilities need them the most.

Unlike regular or permanent doctors, locum doctor jobs are also ideal career options for medical interns and graduates because they offer a wide array of medical exposure in varied medical specialties, work cultures and healthcare systems. Locum jobs are challenging and flexible, thus an increasing number of medical professionals have benefitted from these jobs, so whether one is looking for a family physicians position or in a hospital or in a clinic, locum jobs for doctors are available at all levels and in different healthcare systems.

In addition, being a locum doctor gives a medical professional the control over their working hours, location of work and choice of area of specialisation. Technically, locum positions are not restricted to general physicians but they are also extended to other fields of medical specialisations such as cardiology, neurology and many more.

Travelling can be an integral part of locum jobs, and these distinctive features are a boon for many dedicated medical professionals who are eager to expand their medical careers with loads of multi-cultural medical experiences. The fact that locum agencies in the UK recruit tens of thousands of locums from across the globe in various NHS hospitals, private clinics, nursing homes and other public hospitals speaks volume of the popularity of locum jobs.

Locating or getting a locum tenens job is a simple task as long as you are registered with one of the many reputable locum agencies. These agencies act as the middle man between locum tenens and medical facilities, and they also look after all the details pertaining to travel for locum tenens, accommodation and the nature of locum work.

Thus, maintaining a healthy locum doctor-agency relationship benefits both the parties, and it also increases the probability of getting recommendable employment opportunities and businesses or vice-versa.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama